fbpx
 

Oferta / Oferta ogólna

Oferta ogólna Dental One

pewność pięknego uśmiechu

Zdrowy uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Zaniedbania problemów związanych ze zdrowiem zębów i jamy ustnej mogą niekorzystnie wpływać na kondycję całego organizmu, obniżać samoocenę i poczucie własnej wartości. Aby przez całe życie móc cieszyć się atrakcyjnym uśmiechem, trzeba systematycznie dbać o zęby. Współpraca z lekarzem stomatologiem jest bardzo istotnym elementem profilaktyki zdrowia zębów i jamy ustnej.

W tym miejscu prezentujemy szczegółowy zakres usług Dental One w Bydgoszczy. Dziedziny, którymi się zajmujemy to: profilaktyka, leczenie zachowawcze, endodoncja, stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna i wybielanie zębów, protetyka, chirurgia, implantologia i RTG. Kontrola radiologiczna obejmująca m.in. zdjęcia pantomograficzne i cefalometryczne pozwala nam na szczegółową diagnostykę problemu i kompleksowe zaplanowanie leczenia z uwzględnieniem jego długofalowych skutków.

Systematyczne wizyty w gabinecie dentystycznym pozwolą zminimalizować ryzyko rozwoju chorób oraz znacząco ograniczyć inwazyjność leczenia. Dzięki współczesnym metodom leczenia usunięcie zęba jest naprawdę ostatecznym rozwiązaniem, a nowoczesne rozwiązania protetyczne i implantologia przywracają funkcjonalność uzębienia dla pełnego komfortu jedzenia i uśmiechu.