fbpx
 

O Nas

Poznaj nas, poznaj Dental One

nowoczesna stomatologia w zasięgu ręki

Człowiek jest najważniejszy – mówiąc to, mamy na myśli Pacjenta, lekarza oraz pozostały personel. Z doświadczenia wiemy, że jeśli wszyscy tworzą zgrany zespół to leczenie przebiega sprawnie i skutecznie, a na fotelu stomatologicznym można się zrelaksować. Każde miejsce tworzą ludzie. W Dental One czeka na Państwa zespół doświadczonych stomatologów, którzy specjalizują się w leczeniu protetycznym, implantologii i endodoncji mikroskopowej, tak aby otoczyć Państwa kompleksową opieką.

Stomatologia to nie tylko leczenie – to przede wszystkim zrozumienie drugiego człowieka, jego potrzeb, oczekiwań. Często za wizytami stoją Wasze historie, motywacje. Mamy to szczęście, że możemy czynnie uczestniczyć w przemianach Państwa uśmiechów i być pierwszymi świadkami Waszych wspaniałych emocji.

Za zgranym zespołem stoją nowoczesne technologie, których używamy w codziennym leczeniu, a Państwu dają one komfort i bezpieczeństwo. Nasze wszystkie gabinety przystosowane są do przyjmowania osób z niepełnosprawnościami.

 

Dziękujemy za Twój uśmiech i zaufanie!