fbpx
 

Opinie Pacjentów

Poznaj opinie o Dental One

dziękujemy za Twój uśmiech
Dr Dominika zwraca uwagę na rzeczy, które inni stomatolodzy ignorowali. Jasno i konkretnie potrafi wyjaśnić szczegóły zamierzonego działania. Dba o komfort pacjenta. Pani Doktor poświęciła czas na rozmowę, co było dla mnie bardzo ważne.Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. To była moja pierwsza wizyta w Klinice DENTAL ONE i na pewno nie ostatnia. Jestem bardzo zadowolona. Ogromny plus również dla Pani Asystentki, która po usłyszeniu: „nie jestem Państwa pacjentką” nie przeprosiła i nie odłożyła słuchawki tylko co do przyjęcia nagłego pacjenta skonsultowała z Panią Doktor. Jeszcze raz dziękuję. Jak najbardziej polecam!
~Agnieszka
Polecam Panią Jolantę Leszczyńska, bardzo miła , kompetentna z duża wiedzą. Bardzo empatyczna. Polecam tym, którzy się boją dentysty – wszystko wytłumaczy, przestanie jak zaboli. Szczerze polecam
~Karolina
Jestem pacjentem klinki DentalOne od paru miesięcy, zdecydowanie mogę polecić ten gabinet stomatologiczny każdej osobie, która szuka dentysty z prawdziwego zdarzenia. W klinice poddałem się również innowacyjnemu zabiegowi ICON, który polega na przeciwdziałaniu próchnicy początkowej bez utraty zdrowych tkanek zęba, dzięki czemu zdrowie moich zębów znacznie się polepszyło oraz przy okazji pozbyłem się białych plam. Zmieniłem zwykłego dentystę na DentalOne i jestem bardzo zadowolony.
~Mateusz
Bardzo długo szukałam dobrego dentysty, aż koleżanka z pracy poleciła mi Panią doktor. Jestem po kolejnej wizycie i jestem zadowolona. Niestety moje leczenie jeszcze trochę potrwa ale podejście Pani doktor do pacjenta oraz jej fachowość przekonały mnie do dalszych wizyt. Najważniejsze, że leczenie jest prawie bezbolesne. Polecam
~Monika S.
Komfortowa wizyta, profesjonalne, skuteczne i dokładne leczenie z bardzo dobrym efektem. Jeszcze nigdy nie czułem się tak dobrze w czasie wizyty stomatologicznej. Dziękuję bardzo i polecam
~Jacek G.
Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty u Pani doktor Dominiki, nie spodziewałam się, że córka w ogóle usiądzie na fotel a o tym, że pozwoli zrobić sobie ząbka nawet nie śniłam, gdyż panicznie boi się lekarzy…. A w DentalOne po prostu magiczna atmosfera – ciepła i spokojna a zarazem profesjonalna. Moja córka wszystkim zaczęła opowiadać, że było super, że Pani asystentka jej wszystko pokazała za co również dziękujemy….. Gdy widzę, że nasza Julka jest bardzo szczęśliwa i zadowolona My również, więc na pewno będziemy kontynuować dalsze leczenie córki. Dziękujemy.
~Pacjentka
Spokój, poczucie humoru, pełen profesjonalizm i niesamowicie przyjazna atmosfera! Pani dr Dominika jest fantastycznie miłą, uśmiechniętą i przesympatyczną osobą 🙂 Mój przypadek, chociaż nieco problematyczny do zdiagnozowania potraktowała bardzo poważnie, zleciła komplet badań, spokojnie objaśniła wszelkie przyczyny i możliwe następstwa. Do tego cała wizyta przebiegła w absolutnie niewymuszonej kulturze. Polecam bardzo serdecznie!
~Natalia
Cóż świetny stomatolog, bardzo miła, kompetentna i życzliwa osoba. Można pisać w samych superlatywach. Byłem przerażony przed ekstrakcją zęba, ale bardzo się cieszę, że trafiłem do Pani Leszczyńskiej.
~Mateusz
Szczerze polecam. Pani doktor jest bardzo miła i ma świetne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy na czym będzie polegało leczenie, wykazując się pełnym profesjonalizmem.
~Dawid D.
Pani Doktor ma zawsze dużo cierpliwości do starszych jak i młodszych pacjentów. Wizyta jest zawsze profesjonalna.
~Katarzyna R.
W klinice spotkałem trzy przemiłe panie z profesjonalnym podejściem. Pani doktor fachowo wytłumaczyła mi na czym polegać będzie leczenie i jakie dalsze kroki mam podjąć. Na miejscu w trakcie wizyty od ręki zrobiono mi zdjęcie rentgenowskie całej szczęki. Do tego sprzęt w klinice bardzo wysokiej klasy. Polecam każdemu.
~Michał D.
Profesjonalne, wnikliwe, dokładne i bez pośpiechu leczenie w przyjaznej i miłej atmosferze. Proces terapii tłumaczony krok po kroku, można powtórzyć sobie anatomię 🙂 Zaskakujący był kontakt Kliniki na drugi dzień po wizycie, czy ustąpiły już dolegliwosci bólowe, więc jak widać nie pozostanie się bez pomocy w bólu. Jeszcze raz serdeczne dzięki! Polecam!
~Anna K.
Rewelacja, Pani doktor bardzo miła i delikatnie obchodzi się z pacjentem, każdy etap zabiegu szczegółowo omówiony.

Pełen profesjonalizm, obsługa bardzo miła i pomocna. Wszelkie urządzenia nowe, gabinet ładnie i komfortowo wykończony oraz parking przed samym wejściem. Gdyby wszystkie gabinety tak zajmowały się pacjentem to leczenie było by czystą przyjemnością

~Daniel N.
Wyjątkowa fachowość ,wyjątkowa uprzejmość Pani doktor i całego zespołu dają poczucie bezpieczeństwa i co najważniejsze, zdrowie i zadbane zęby.
~Joanna
Nie mam żadnych zastrzeżeń do Pani doktor. Jest to bardzo miła, pogodna osoba. Odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania, dokładnie zbadała, poradziła. Na pewno jeszcze się do niej udam. Polecam!
~Józefina
Do Pani doktor trafiłam z bólem . Bardzo szybko zdiagnozowała przyczynę i zajęła się problemem . Polecam serdecznie wizyty w gabinecie Pani doktor ze względu na miłą i profesjonalną obsługę . Dla ludzi z dentofobią takie podejście do pacjenta jest naprawdę ważne . Nie będzie to na pewno moja ostatnia wizyta w tym gabinecie.
~Małgorzata B.
Wielki szacunek dla Pani Doktor za ogromną cierpliwość jaką wykazała do córki – trudnego, niewspółpracującego przypadku. Córka dała się przekonać do borowania, pomimo wcześniejszych negatywnych doświadczeń u innych stomatologów. Córka po wyjściu z gabinetu powiedziała, że Pani Doktor jest najlepszą u jakiej była.
~Anna
Jestem po pierwszej wizycie w gabinecie Pani doktor, ale już wiem, że nie będzie ona ostatnią, gdyż moje wrażenia po wizycie są zdecydowanie pozytywne. Pani doktor bardzo miła i uśmiechnięta, a co najistotniejsze rzeczowa, staranna, delikatna, fachowo i uczciwie podchodzi do problemu pacjenta. W końcu znalazłam lekarza, któremu z pełnym zaufaniem mogę powierzyć opiekę nad moimi zdrowym uśmiechem. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę Pani doktor wszystkiego co najlepsze.
~Urszula J.
Przemiła Pani doktor i asystujący personel. Bardzo przyjemna atmosfera i fachowa obsługa! Szczerze polecam!
~Alex