fbpx
 

Oferta / Cyfrowa stomatologia estetyczna

Cyfrowa stomatologia estetyczna w Dental One

pewność pięknego uśmiechu

Jeżeli nie jesteś zadowolony ze swoich zębów i chcesz zmienić swój uśmiech, jesteś we właściwym miejscu. Z nami zyskasz pewność pięknego uśmiechu – nadamy Twoim zębom, piękny, zdrowy i przede wszystkim naturalny wygląd. Pożądany efekt można uzyskać wykonując w naszej klinice pełnoceramiczne korony lub licówki. Projektujemy i wykonujemy je w systemie CAD/CAM już na jednej wizycie, jak również współpracujemy z laboratorium techniki dentystycznej. Dzięki temu, w zależności od oczekiwań pacjentów, zawsze jesteśmy w stanie wybrać najlepsze rozwiązanie.

Wielu Pacjentów docenia fakt, że w naszych gabinetach w Bydgoszczy mogą zobaczyć swój nowy uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Jest to możliwe dzięki komputerowemu projektowi nowego uśmiechu (DSD), który, po akceptacji przez Pacjenta, przenoszony jest do rzeczywistości. Proszę nam uwierzyć, że pomimo tego, że nasi Pacjenci widzą swój nowy uśmiech wcześniej na ekranie telewizora, to efekt końcowy zawsze powoduje wzruszenie i mnóstwo pozytywnych emocji. A my mamy szczęście, że możemy być pierwszymi świadkami tego wyjątkowego wydarzenia.

Do innych zabiegów stomatologii estetycznej należy wybielanie zębów, które w naszej klinice wykonujemy za pomocą specjalistycznego, certyfikowanego żelu. Efekt wzmacniający uzyskujemy poprzez użycie lasera. Efekty są widoczne już po jednej wizycie i utrzymują się przez długi okres. Przed zabiegiem wybielania niezbędne jest przeprowadzenie zabiegu higienizacji, czyli usunięcia płytki nazębnej (skaling) oraz osadu na zębach (piaskowanie).

W Dental One wykonujemy także inne zabiegi stomatologii estetycznej, takie jak: usunięcie diastemy, przycinanie wędzidełek, czy wybielanie martwych zębów.