fbpx
 

Dla Pacjenta / System umawiania wizyt

System umawiania wizyt w Dental One

zobacz jakie to proste

Wizyty można umawiać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00 lub internetowo poprzez formularz lub portal Znany Lekarz.

Poprzez portal Znany Lekarz umówić się można tylko do niektórych lekarzy w wybranych terminach. Jeśli Państwo nie mogą znaleźć dogodnego terminu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystanie z formularza. Jeśli nadal nie uda się znaleźć dogodnego terminu do wybranego lekarza, umieścimy Państwa nazwisko na liście Pacjentów oczekujących na wizytę i gdy dogodny termin się zwolni skontaktujemy się z Państwem.

Do każdego Pacjenta 24 godziny przed planowaną wizytą wysyłamy SMS z przypomnieniem o zbliżającej się wizycie. Jeżeli nie możecie Państwo stawić się na wizytę w wyznaczonym terminie, będzie nam miło, jeśli poinformujecie nas o tym fakcie. Dzięki temu Pacjenci oczekujący lub z bólem, będą mieć szansę na szybsze rozpoczęcie leczenia.

Dla komfortu naszych Pacjentów czynimy wiele, aby proces kompleksowego leczenia przebiegał sprawnie. Dlatego ważne jest przestrzeganie terminów umawianych wizyt u naszych specjalistów. Szanując czas rzetelnych Pacjentów uprzejmie informujemy, że w przypadku Pacjentów, którzy:

  • nie stawili się na wizytę bez informacji
  • odwołali wizytę później niż 24 godziny przed planowanym terminem
  • kilkukrotnie odwołali wizyty

pobieramy zadatek w wysokości 150 zł na poczet leczenia. Zadatek rozliczany jest w kosztach leczenia lub przepada, gdy Pacjent nie stawi się w wyznaczonym terminie.