fbpx
 

Zespół

Zespół Dental One

poznaj naszą kadrę specjalistów

Przychodząc do Dental One oddają się Państwo w ręce zaangażowanego i świetnie przygotowanego zespołu lekarzy, higienistek i asystentek. W zależności od problemu, z jakim się do nas zwrócicie, leczeniem zajmie się odpowiednia osoba: implantolog, protetyk, lekarz zajmujący się leczeniem kanałowym, czy dyplomowana higienistka. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem specjalistów!

Dominika Pujanek

lekarz dentysta

O mnie

Nazywam się Dominika Pujanek i jestem właścicielem DentalOne. Ukończyłam Wydział Lekarsko – Dentystyczny Akademii Medycznej w Gdańsku. Po stażu podyplomowym w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie zdobywałam doświadczenie w wielu klinikach w Warszawie, Bydgoszczy i Toruniu.

Od początku mojej przygody ze stomatologią postawiłam na rozwój – ukończyłam prestiżowe Curriculum Endodontyczne, byłam członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Zdobyta wiedza pozwala pełniej realizować się w dziedzinie, która zawsze była moją pasją – zmienianiu uśmiechów moich pacjentów, czyli stomatologii estetycznej.

Należę także do elitarnego Stowarzyszenia Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE), którą tworzą lekarze, pasjonaci i miłośnicy stomatologii odtwórczej.

W codziennej pracy łączę pasję z nowoczesnością – dzięki cyfrowej stomatologii i komputerowemu projektowaniu uśmiechu (Digital Smile Design) daję swoim pacjentom „pewność pięknego uśmiechu”. Każdego Pacjenta traktuję indywidualnie, łącząc kobiecą wrażliwość z dbałością o każdy detal.

Prywatnie uwielbiam jeździć na nartach, tańczyć, podróżować i spędzać czas z moją rodziną.

Zapraszam do poznania wyjątkowego zespołu DentalOne!

Certyfikaty

Jolanta Leszczyńska

lekarz stomatolog

O mnie

Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Od kilkunastu lat związana ze stomatologią w Bydgoszczy, gdzie była właścicielką Przychodni Stomatologicznej. Ceniona przez pacjentów za zaangażowanie, cierpliwość i wyrozumiałość. Zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą i protetyką.

Wolny czas wypełnia czytaniem książek i aktywnością na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszam.

Certyfikaty

Justyna Czarnota

lekarz dentysta

O mnie

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Obecnie jest w trakcie zdobywania specjalizacji z zakresu chirurgii szczękowo – twarzowej, realizując tym samym swoje zawodowe marzenie. Ukończyła Curriculum Implantologiczne otrzymując certyfikat DSI – Dental Skills Institute. W Dental One zajmuje się wszczepianiem implantów i chirurgią stomatologiczną.

Prywatnie zapalona cyklistka, miłośniczka starych musicali i Franka Sinatry.

Certyfikaty

Aneta Czyrkiewicz

lekarz dentysta

O mnie

Absolwentka Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Swoja karierę zawodową rozpoczęła w Warszawie, gdzie zdobyła szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie stomatologii zachowawczej dzieci i dorosłych oraz w endodoncji. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach. Pacjenci cenią ją za cierpliwość, dokładność i przede wszystkim za świetną komunikację z nimi.

Certyfikaty

Katarzyna Zwierzchowska

lekarz dentysta

O mnie

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Obecnie odbywa specjalizację z protetyki. W naszej Klinice zajmuje się leczeniem dorosłych oraz dzieci. Jej pasją jest protetyka oraz stomatologia estetyczna, z którą wiąże swoją zawodową przyszłość. Uczestniczy w wielu warsztatach, kursach i konferencjach naukowych, gdzie zgłębia tajniki nowoczesnej stomatologii. W codziennej pracy stawia na holistyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Po pracy zanurza się w dobrą literaturę, a Jej pasją jest żeglarstwo oraz windsurfing.

Certyfikaty

Grzegorz Brząkała

lekarz dentysta

O mnie

Absolwent kierunku lekarsko- dentystycznego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów z zakresu systemów leczenia kanałowego. W pracy zawodowej zajmuje się nowoczesną endodoncją oraz leczeniem zachowawczym. Pracuje dokładnie i czerpie satysfakcję z zadowolenia pacjentów.

Wolny czas poświęca relaksowaniu się w gronie rodziny i znajomych.

Certyfikaty

Justyna Gawin

higienistka stomatologiczna

O mnie

Swoją drogę zawodową rozpoczęła od uzyskania tytułu Pielęgniarki Dyplomowanej, następnie ukończyła studia – Zdrowie Publiczne, Pedagogikę Ogólną oraz Zarządzanie i Kontrolę w Podmiotach Leczniczych.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach związanych z higieną jamy ustnej. W naszej Klinice wykonuje zabiegi higienizacyjne i asystuje przy zabiegach.

Zdobytą wiedzę przekazuje innym prowadząc wykłady z asystentkami i higienistkami stomatologicznymi w Policealnej Szkole Medycznej.

W wolnych chwilach podróżuje spędzając czas z rodziną.

Certyfikaty

Michalina Kowalska

higienistka stomatologiczna

O mnie

Dyplomowana Higienista Stomatologiczna, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Bierze udział przy wszystkich zabiegach stomatologicznych. Najbardziej lubi asystować przy zabiegach endodontycznych i chirurgicznych. W pracy najważniejsze dla Niej jest dobro i komfort pacjenta.

Wolny czas spędza z rodziną oraz na Jumping Speed. Lubi kino i dobrą kuchnię.

Certyfikaty

Patrycja Ossowska

asystentka stomatologiczna

O mnie

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku Ratownictwo Medyczne oraz Zdrowie Publiczne. W 2021 ukończyła Szkołę Medyczną uzyskując dyplom Higienistki Stomatologicznej.

Spełnia się w pracy, a poza nią bardzo lubi aktywnie spędzać wolny czas.

Barbara Bartosik

asystentka stomatologiczna

O mnie

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna. W codziennej pracy najbardziej ceni sobie kontakt z Pacjentami i możliwość niesienia pomocy, które dają jej dobrą energię. W stomatologii największą przyjemność sprawia Basi asystowanie podczas leczenia protetycznego.

W wolnym czasie lubi rodzinne podróże, nie rzadko spędzając noce pod namiotem. Miłośniczka operowych koncertów i festiwali. Oprócz stomatologii jej pasją jest gotowanie.

Katarzyna Skibińska

elektroradiolog/rejestratorka

O mnie

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Swoje zawodowe radiologiczne doświadczenie połączyła z pracą z pacjentem pracując w klinikach stomatologicznych w Bydgoszczy i Warszawie. Doceniana przez Pacjentów za profesjonalizm i miłą atmosferę. Wśród pracowników ceniona za swoją bezinteresowność i gotowość do pomocy. Zawsze znajduje rozwiązanie, nawet najtrudniejszych spraw.

Prywatnie uwielbia gotować i spędzać czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Marta Szczęsna

elektroradiolog/rejestratorka

O mnie

Ukończyła kierunek elektroradiologia na uczelni Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, aktualnie kontunuje swoją naukę na uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Na co dzień Marta jest uśmiechniętą i chętną do niesienia pomocy osobą.

Swój wolny czas poświęca swoim sportowym pasjom i przyjaciołom.