fbpx
 

Zespół

Zespół Dental One

poznaj naszą kadrę specjalistów

Przychodząc do Dental One oddają się Państwo w ręce zaangażowanego i świetnie przygotowanego zespołu lekarzy, higienistek i asystentek. W zależności od problemu, z jakim się do nas zwrócicie, leczeniem zajmie się odpowiednia osoba: implantolog, protetyk, lekarz zajmujący się leczeniem kanałowym, czy dyplomowana higienistka. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem specjalistów!

Dominika Pujanek

lekarz dentysta

O mnie

Nazywam się Dominika Pujanek i jestem właścicielem DentalOne. Ukończyłam Wydział Lekarsko – Dentystyczny Akademii Medycznej w Gdańsku. Po stażu podyplomowym w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie zdobywałam doświadczenie w wielu klinikach w Warszawie, Bydgoszczy i Toruniu.

Od początku mojej przygody ze stomatologią postawiłam na rozwój – ukończyłam prestiżowe Curriculum Endodontyczne, byłam członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Zdobyta wiedza pozwala pełniej realizować się w dziedzinie, która zawsze była moją pasją – zmienianiu uśmiechów moich pacjentów, czyli stomatologii estetycznej.

Należę także do elitarnego Stowarzyszenia Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE), którą tworzą lekarze, pasjonaci i miłośnicy stomatologii odtwórczej.

W codziennej pracy łączę pasję z nowoczesnością – dzięki cyfrowej stomatologii i komputerowemu projektowaniu uśmiechu (Digital Smile Design) daję swoim pacjentom „pewność pięknego uśmiechu”. Każdego Pacjenta traktuję indywidualnie, łącząc kobiecą wrażliwość z dbałością o każdy detal.

Prywatnie uwielbiam jeździć na nartach, tańczyć, podróżować i spędzać czas z moją rodziną.

Zapraszam do poznania wyjątkowego zespołu DentalOne!

Certyfikaty

Jolanta Leszczyńska

lekarz stomatolog

O mnie

Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Od kilkunastu lat związana ze stomatologią w Bydgoszczy, gdzie była właścicielką Przychodni Stomatologicznej. Ceniona przez pacjentów za zaangażowanie, cierpliwość i wyrozumiałość. Zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą i protetyką.

Wolny czas wypełnia czytaniem książek i aktywnością na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszam.

Certyfikaty

Justyna Czarnota

lekarz dentysta

O mnie

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W roku 2022 uzyskała tytuł specjalisty z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, realizując tym samym swoje zawodowe marzenie. Ukończyła Curriculum Implantologiczne otrzymując certyfikat DSI – Dental Skills Institute. W Dental One zajmuje się wszczepianiem implantów i chirurgią stomatologiczną.

Prywatnie zapalona cyklistka, miłośniczka starych musicali i Franka Sinatry.

Certyfikaty

Aneta Czyrkiewicz

lekarz dentysta

O mnie

Absolwentka Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Swoja karierę zawodową rozpoczęła w Warszawie, gdzie zdobyła szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie stomatologii zachowawczej dzieci i dorosłych oraz w endodoncji. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach. Pacjenci cenią ją za cierpliwość, dokładność i przede wszystkim za świetną komunikację z nimi.

Certyfikaty

Joanna Grąbczewska – Stefaniuk

lekarz dentysta

O mnie

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku swojej kariery stara się patrzeć na Pacjenta całościowo. W Dental One zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncją, protetyką oraz stomatologia estetyczną. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach oraz czytając literaturę medyczną.

W życiu prywatnym szczęśliwa żona i mama.

Certyfikaty

Aleksandra Mróz

lekarz dentysta

O mnie

Absolwentka kierunków: lekarsko-dentystycznego oraz technik dentystycznych na Wydziale Lekarskim, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku swojej drogi zawodowej postawiła na rozwój i doszkalanie umiejętności z zakresu nowoczesnej mikroskopowej endodoncji, stomatologii zachowawczej i protetyki. W swojej praktyce stawia na jakość, a w pracy cechują Ją: empatia, skupienie i umiejętność rzeczowego oraz dokładnego przekazywania wszelkich informacji dotyczących leczenia.

W wolnym czasie lubi podróżować oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Certyfikaty

Maria Górska-Bartnik

lekarz dentysta

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od pierwszego wejrzenia zakochałam się w endodoncji i chirurgii i tym dwóm dziedzinom stomatologii poświęcam najwięcej uwagi. Zależy mi, żeby leczenie wykonywać na najwyższym możliwym poziomie, dlatego dużą uwagę przykładam do szkoleń i diagnostyki. Chciałabym, aby Pacjenci czuli się u mnie w gabinecie swobodnie, dlatego zawsze staram się rozładować napięcie rozmową i humorem.

Bardzo cenię sobie mój czas poza pracą, który wypełniam organizacją podróży dla siebie i męża, słuchaniem podcastów kryminalnych i oglądaniem łyżwiarstwa figurowego. Zdarzyło mi się wystąpić w teleturnieju Va Banque.

Certyfikaty

Justyna Gawin

higienistka stomatologiczna

O mnie

Swoją drogę zawodową rozpoczęła od uzyskania tytułu Pielęgniarki Dyplomowanej, następnie ukończyła studia – Zdrowie Publiczne, Pedagogikę Ogólną oraz Zarządzanie i Kontrolę w Podmiotach Leczniczych.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach związanych z higieną jamy ustnej. W naszej Klinice wykonuje zabiegi higienizacyjne i asystuje przy zabiegach.

Zdobytą wiedzę przekazuje innym prowadząc wykłady z asystentkami i higienistkami stomatologicznymi w Policealnej Szkole Medycznej.

W wolnych chwilach podróżuje spędzając czas z rodziną.

Certyfikaty

Michalina Kowalska

higienistka stomatologiczna

O mnie

Dyplomowana Higienista Stomatologiczna, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Bierze udział przy wszystkich zabiegach stomatologicznych. Najbardziej lubi asystować przy zabiegach endodontycznych i chirurgicznych. W pracy najważniejsze dla Niej jest dobro i komfort pacjenta.

Wolny czas spędza z rodziną oraz na Jumping Speed. Lubi kino i dobrą kuchnię.

Certyfikaty

Patrycja Ossowska

higienistka stomatologiczna

O mnie

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku Ratownictwo Medyczne oraz Zdrowie Publiczne. W 2021 ukończyła Szkołę Medyczną uzyskując dyplom Higienistki Stomatologicznej.

Spełnia się w pracy, a poza nią bardzo lubi aktywnie spędzać wolny czas.

Małgorzata Buziak

asystentka stomatologiczna

O mnie

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a od 2017 roku dyplomowana Higienistka Stomatologiczna. Zdobytą wiedzę wykorzystuje w swojej codziennej pracy, która jest jednoczenie jej pasją. Uwielbia pracę z Pacjentami.

Carpe Diem – to jej motto życiowe, wiec eksploruje, doświadcza wszystkiego co dla niej nowe i nieznane.

Kocha podróże. Swoje biologiczne baterie ładuje na treningach. Fitness, fitball, tabata i bieganie to jedne z wielu aktywności, które sprawiają jej ogromną radość. Życie bez sportu dla niej nie istnieje. Nigdy się nie nudzi. Ponadto  dba o odpowiedni poziom endorfin podczas coweekendowego morsowania.

Aleksandra Borowiak

asystentka stomatologiczna

O mnie

Dyplom higienistki otrzymała w 2022 roku. Doświadczenie na stanowisku asystentki zdobyła pracując 2 lata z Lekarzami w klinice stomatologicznej w Poznaniu. Asystując przy zabiegach wykonywanych głównie przy użyciu mikroskopu.

Jest miłą, empatyczną osobą, która lubi pracę z ludźmi.

Wegetarianka od 5 lat. Uwielbia muzykę na żywo i w wolnym czasie chodzi na koncerty od orkiestr symfonicznych po zespoły rockowe.

Katarzyna Skibińska

elektroradiolog/rejestratorka

O mnie

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Swoje zawodowe radiologiczne doświadczenie połączyła z pracą z pacjentem pracując w klinikach stomatologicznych w Bydgoszczy i Warszawie. Doceniana przez Pacjentów za profesjonalizm i miłą atmosferę. Wśród pracowników ceniona za swoją bezinteresowność i gotowość do pomocy. Zawsze znajduje rozwiązanie, nawet najtrudniejszych spraw.

Prywatnie uwielbia gotować i spędzać czas w gronie rodziny i przyjaciół.